En İyi Türk Oyun Youtube Kanalları

Teknolojinin gelişmesi ve çağın internet çağın internet çağı olması ile birlikte, sosyal medya platformları yaygın olarak kullanılıyor. Sosyal medya platformlarının en başında YouTube kanalı geliyor. Artık günümüzde hemen hemen herkesin bir YouTube kanalı var. YouTube kanalları sayesinde birçok kişi video yükleyerek para kazanıyor. YouTube üzerinden video çekerek ve aklını kullanarak para kazanan bir çok kişi var. Özellikle ilgiyi oyun kanalları görüyor. Oyun kanalları ile ünlenen ve maddi gelir elde eden YouTube kanalları ve youtuberleri sırala mümkün. İşte en iyi Türk oyun YouTube kanalları ve sahipleri.

Orkun Işıtmak, 2011 yılında eğlence amaçlı YouTube kanalını açtı. YouTube kanalı üzerinden birçok oyun videosu ve seslendirme videoları paylaştı. Günümüzde belli bir kitleye hitap eden Orçun Işıtmak, YouTube kanalı üzerinden hala birçok eğlenceli video ve oyun videoları çekmeye devam ediyor.

Kuşkusuz en iyi Türk oyun YouTube kanalı ve kullanıcısı denilince akla Enes Batur geliyor. Enes Batur tamamı ile oyun videoları çekiyor. Hem komik, hem eğlenceli, hem de sıra dışı oyun videoları sayesinde bir çok geniş kitleye hitap ediyor. Enes Batur YouTube kanalı kullanmaya küçük yaşta başladı. Bu yüzden onun videoları ve çektiği tüm videolar geniş kitlelere hitap ediyor.

Muratabigf adlı kullanıcı YouTube kanalında çektiği oyun videoları ile en çok konuşulan ve tartışmasız en çok tercih edilen kullanıcıdır. Küçük yaştan bu yana birçok oyunun videosunu kendince çekerek yorumladı.Sürekli yeni oyunlar deniyor ve yeni oyunlara Video çekiyor. Türkiye’de oyun kanalı denilince akla ilk olarak onun sitesi geliyor.

Burak oyunda adlı YouTube kanalı ile sadece oyun videoları çeken Burak, çektiği videolar ile başarılı bir şekilde kanalını yükseltiyor. Bugüne kadar çıkmış tüm oyunları,  kendi çabasıyla bitirerek videolarını çekmiştir. Oyunları oynarken ve çekerken muhteşem heyecanıyla tüm videoları kendini izlettiriyor.

Oyun delisi olarak YouTube kanalı açan fenomen, çektiği muhteşem videoları ile birçok kişiyi kanalına abone etmeyi başardı. YouTube kanalına mutlaka her gün bir video ekliyor. Oyun delisi olarak nam salmış bu kullanıcı, hızlı konuşma tarzı ve değişik yapısı ile bir çok takipçi kazanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir