En İyi Ruj Markası

Ruj kadınlar için vazgeçilmez bir kozmetik üründür. Hatta belki de tek üründür. Çünkü pek çok kadın makyaj yapmaya fırsat bulamasa dahi tek bir ruj sürerek günü kurtarabilmektedir. Hal böyle olunca en iyi ruj markası da kadınlar tarafından sıkça merak edilen konular arasındadır.

Ruj dendiğinde kalitesini kanıtlamış bazı markalar bulunuyor. Bunların başında da L’oreal Paris, Maybeline, Avon, MAC geliyor. Özellikle de son yılların ruj trendi olan mat renkler bu markalar ile adeta devleşiyor, göz alıyor. İşte bayanların o çok merak ettikleri en iyi rujlara birkaç örnek.

Flormar

Flormar dendiğinde akla ilk olarak göz farı ya da maskara gelse de aslında marka rujda da oldukça iddialı. Özellikle de markanın mat likit rujları global anlamda tok satıyor denebilir. Markanın patentini de elinde bulundurduğu gül kurusu tonları, her yaştan kadının yaz kış vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.

Maybelline New York

Likit mat rujlarda iddiasını konuşturan bir diğer marka da Maybelline New York. Ayrıca markanın daha koyu dudak seven kadınlara özel vişne serisi de bulunuyor. Tabi likit olmayan, krem rujları da özellikle genç kadınların fazlasıyla ilgisini çekiyor.

Avon

Hem True Colour, hem de Legend serileri ile akılları baştan alan Avon markası, her bütçeye uygun fiyat politikası ile de gönülleri alıyor. Hemen her kataloğunda görmeye alıştığımız bu rujlar markanın kendi web sitesinde online olarak da satılıyor. Tabi kırmızı ruj dendiğinde açık ara fark ile markaların öncülüğünü yaptığını da unutmamak gerek.

MAC

MAC kozmetik de her bütçeye uygun ürünleri ile yıllardır sevilen markalar arasında yer alıyor. Markanın rujları ise denenmeye değer. Hem kalıcılığı, hem de oldukça geniş renk yelpazesi ile yılların verdiği tecrübeyi kalite ile buluşturmayı başarıyor. Markanın koyu mat rujları bu yılın çok satanları arasında yer alıyor.

L’Oreal Paris

L’Oreal Paris markası saç boyasından tırnak cilasına kadar onlarca farklı üründe her yıl ödüle layık görülüyor. Bu markanın özellikle kahve, vişne ve şeftali tonlarındaki rujları kalıcılığı ve pürüzsüzlüğü ile dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir