En İyi PS3 Oyunları

En iyi PS3 oyunları özellikle Koronavirüs nedeni ile eve kapandığımız şu günlerde zamanımızı eğlenceli bir şekilde geçirmemizi sağlayacak oyunlardır. Ancak yüzlerce farklı PS3 oyunu içinden, gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız en güzel ve heyecan verici PS3 oyunları hangileridir?

Bu makalemizde müptelası olacağınız en iyi oyunların adlarını veriyoruz.

The Last Of Us

PS3 ile oynayabileceğiniz bu oyun, 2013 yapımı bir oyun ve 2020 yılında da popülerliğini korumaya devam ediyor. Çünkü oyunun senaryosu çok iyi. Koronavirüs gibi dünyayı kuşatan bir veba hastalığı konu ediliyor.

Boshock İnfinite Oyunu

Bu oyun da aksiyon oyunlarını sevenler için öneriliyor. Siz bir dedektif olarak Kolombiya’da hapisteki bir kadını kurtarıp ABD’ye getireceksiniz, yani getirmeye çalışacaksınız. Kolombiya’dan kız almak, peşinen hatırlatalım, hiç de kolay olmayacak.

The Walking Dead PS3  Oyunu

Aynı isimli çizgi romanı okuyanlar bu oyunu çok sevecekler.  Clementine bu oyunda sizin tarafınızdan kurtarılmayı bekleyecek.  Hikayenin 5. Bölümünden itibaren maceraya devam edeceğinizi hatırlatalım.

En İyi Macera Oyunları

Okami HD PS3 Oyunu

Yine macera ve aksiyon sevenler için hazırlanan, grafik özellikleri diğer oyunlardan biraz daha öne çıkan bir PS3 oyunu… Senaryosu biraz garip, zira enkarnasyonu konu ediniyor, hikayenin konusu Tanrıça Amaterasu, yozlaşan dünyayı yeniden düzeltmek için beyaz bir kurt olarak yer yüzüne inecek.

Batman Arkham City PS3 Oyunu

·         Batman ve Arkham şehrinde en kötü düşmanınız olan Jokerle mücadele etmeye hazırsanız büyük bir macera yaşamaya hazır olun.

Death Space PS3 Oyunu

Korku oyunlarını sevenler için yeterince korkunç ve soğuk olan bir uzay gemisinden kaçış, ve savaşın yıkıcı etkisi altında harabeye dönen bir yeni opüste daha çeşitli silahlar ve daha yeni ve karmaşık bulmacalar sizi bekleyecek.

Özellikle macera ve aksiyon severlere hitap eden bu Ps3 Oyun çeşitleri günümüzde yeni modeller çıkmasına rağmen hala yoğun bir ilgi ile karşılaşılıyor. Bu durum bu şekilde olunca sürekli olarak ps3 oyunları meydana gelmektedir. Yukarıda sizler için en iyi ps3 oyunlarını sunduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir