En İyi Makyaj Malzemeleri

Modern çağın getirmiş olduğu gerekliliklerinden biri de çoğunlukla kızlarda görülen makyaj yapma eylemidir. Güzelliklerini daha da ön plana çıkararak kusurlarını başarılı bir şekilde kapatabilmek adına geçmişten günümüze hep farklı alternatiflere başvurulmuştur. 21. Yüzyılın getirisiyle makyaj alanında oldukça gelişmiş bulunmaktayız.

En iyi makyajı yapabilmek için tabi ki de en iyi makyaj malzemeleri neler, bunları bilmemiz gerekmektedir. Sizler için en iyi makyaj malzemelerini kendi alanlarına göre sıraladık.

En İyi Makyaj Malzemeleri

Her sınıftan bireyin kolaylıkla satın alabileceği belli başlı makyaj malzemelerini araştırdık ve içlerinde en iyi olanları seçtik. Kullanıcıları tarafından da yıldızlı pekiyi almış olan makyaj malzemeleri ise aşağıdaki gibidir.

1.      Makyaj Bazı

Aydınlık bir cilde sahip olmak için L’Oréal Paris Glow Cherie renkli nemlendiricisi kendi alanında en iyisi olarak seçilmiştir. Makyaj yapmaya başlamadan önce cildinizi bu baz ile nemlendirdiğinizde güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

2.      Fondöten

Yüksek kapatıcılığa sahip olan Maybelline Superstay 24H fondöteni ile yüzünüzdeki kusurları kolaylıkla kapatabilir ve cilt tonunuzun dengelenmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda diğer ürünlere göre daha ince bir katmana sahiptir.

3.      Kapatıcı

Ciltteki sivilce gibi belirgin kusurlarınızı kolaylıkla kapatabilmeniz adına Maybelline New York’un SlayWithSuperStay Kapatıcısı tam size göre.

4.      Kaş Kalemi

Doğal ve belirgin kaşlar için Maybelline New York’un Brow Ultra Slim kaş kalemini tercih edebilirsiniz.

5.      Maskara

Makyajın olmazsa olmazı Maskara için ise en iyi makyaj malzemeleri listesinden uzun bir süre çıkmayacak olan Maybelline’nin Last Sensetional maskarasıdır. Fırçası ve yarattığı doğal izlenimi ile bu alanda en iyisi olarak nitelendirilmektedir.

6.      Far Paleti

L’oreal Paris’in Mini Palette ürünü hem tonları hem de pigment yapısı ile en iyiler arasındadır. Aynı zamanda diğer far paletlerine göre bütçe dostu olarak nitelendirebilmekteyiz.

7.      Eyeliener

Benefit’in They’re Real Push-Up Liner ürünü Vouge dergisinden de onay almış bir üründür.

8.      Allık

Becca Luminous Blush–Camellia doğal tonlarda ve ışıltılı olarak nitelendirebileceğimiz bir allıktır. En iyiler arasında ve pigmentasyon yapısı sayesinde oldukça tercih edilmektedir.

9.      Aydınlatıcı

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Mellon Dollar Baby ürünü aydınlatma konusunda oldukça başarılı bir üründür.

10.   Ruj

L’Oréal Paris Free The Nudes ruj serisi oldukça tercih edilen bir seridir. Çok fazla çeşit makyaj ürünü olduğundan dolayı en iyi makyaj malzemeleri seçmek oldukça zordur. Fakat müşterilerinden en iyi notu almayı başaran bu ürün en iyiler listesine girmeyi hak etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir