2020 Yılında Saç Trendleri

2020 yılında saç modası olarak daha kısa, daha iddialı, daha doğal saçlar ön plana çıkmaktadır. Saç modası her yıl değişirken 2020 yılında kasaya dönüyor. En çok tercih edilen 2020 trendleri, kısa minimalist kesimler tekrar hayatımıza girmeye başladı. 2020 yılında sıkça karşımıza çıkacak saç modelleri arasında kesimleri pixie model denilen minimal kesimler karşımıza çıkmaktadır. Kesimleri net olarak belirlenen saçlarda toplu saç modeli olarak dağınık topuz yine ön plana çıkan modeller arasında. Saç modelleri arasında Örgü modeller olmazsa olmaz derken 2020 yılında da kendine yer bularak Afrika stili, yarım örgüler veya hafif örgü figürleri katılmış saç modelleri karşımıza çıkmaktadır. Saç modelleri arasında özellikle gece kullanılan saç modelleri arasında ıslak görünümlerle ortaya çıkmaktadır. Saçların yüzde çok ön plana çıkmayıp arkaya atıldığı ya da tek kulak gözükecektir. Saç modelleri oldukça popülerleşmeye başlamıştır. Islak saç modelini, örgü, topuz, ya da açık bırakılan saç modelleri nde sık sık göreceğiz.

2020 trendlerinde Flörtüz pembe rengi olarak her tonu da bir pembe görünüme sahip saç modelleri ön plana çıkacaktır.  Son iki yıldır saç senetler arasında olan saç aksesuarları fazlasıyla görülecektir. Diğer bir saç modeli ise düşük at kuyruğu saç modelleri olacaktır. Arkada duran zarif tatlı duran bir saçları tokalarla ön plana çıkıyor. Düşük at kuyruğunun tam tersi olarak yine 2020 yılında yüksek alt koyduklarında göreceğiz bunun nedeni iddialı saç modelin de olmazsa olmaz olduğu için. Açık saçlarda yumuşak ve doğal dalgalar çokça görülecek.

Küçük yaş gruplarında özellikle karşınıza çıkan keçi kulak saç modeli de tatlı modeller arasında 2020 yılında yerini almıştır. Bir diğer nokta ise en çok tercih edilen 2020 trendleri arasında son zamanların çok tercih edilen modeli Kâkül. Kâkül modellerinin her türlü kesimi karşımıza çıkacak. Yandan kâkül, önden kısa ve net kesilmiş kâküller, karışık doğal dökümlü kâküller bu sene trendler arasında. 2020 yılında var olan diğer modellerden vazgeçe miyim karakterle saç kesim modelleri ile mutlaka karşımıza çıkıyor. Karaktere göre kesilmiş saç modelleri doğal ve iddialı gözükecektir.

2020 Yılı Saat Trendleri

En çok tercih edilen 2020 trendleri ile zamanın göreceğini herkes bilmek ister. Bundan dolayı saat oldukça önemli bir aksesuardır. Özellikle erkeklerde aksesuar olarak olmazsa olmaz olan saatler, 2020 yılında bazı trend modelleri ile karşımıza çıkacak. Kombinlerin tamamlayıcı parçası olan saat, 2020 yılında kahverengi ve bronz tonlarıyla kombinlerin gerçek bir tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Pastel tonlarında ve pantolon kombinlerinde özellikle kahverengi ve bronz renkli saatler tercih edilmeli. Erkekler için bunun dışında olan renklerde diğer set kombinlerinde kordonu saat görünümü siyah ve mat duran saatler oldukça şık bir görünüm sergilemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir